Sesje noworodkowe Sesje dziecięce Sesje ciążowe Fotograf Łódź: SESJA CIĄŻOWA INFORMACJE

SESJA CIĄŻOWA INFORMACJE

PYTANIA I ODPOWIEDZIKiedy wykonać sesję ciążową?

Sesje  wykonujemy ok 7-8 miesiąca ciąży, kiedy brzuszek jest już dobrze widoczny.

Gdzie odbywa się sesja?

Sesje odbywają się w studio fotograficznym w Łodzi przy ulicy Próchnika lub w plenerze.

Jak długo trwa sesja?

Czas trwania to zazwyczaj 1-2 h. Sesje w studio odbywają się od pn do pt do południa.

Ile teł mogę wybrać do sesji studyjnej ?

Zwykle są to 2 tła fotograficzne plus scenka boho z łóżkiem.

Czy można wykonać zdjęcia z tatusie dziecka ?

Podczas sesji w zależności od życzenia klientki wykonuję również zdjęcia z tatusiem dziecka. 

Czy są dostępne suknie do sesji?

Dysponuję sukniami oraz body do sesji w różnych kolorach i fasonach - klientka wybiera na sesję ok 3-4 sztuk z dostępnych sukni.

Jak się przygotować i ubrać do zdjęć ?

Proszę o przygotowanie dla przyszłego tatusia koszulek lub koszuli w kolorach takich jak beż lub khaki oraz czarny. Do tego długie spodnie (nie jeansy) w stonowanym kolorze oraz buty pasujące do całości stroju. Mamusie poproszę o makijaż (mile widziany wykonany u kosmetyczki) w stonowanych kolorach (brązy, beże itd) i rozpuszczone włosy - zachęcam do wykonania fal za pomocą prostownicy, które potem bardzo ładnie wyglądają na zdjęciach. Bielizna cielista lub biała najlepiej z odpinanymi ramiączkami oraz czarna. Mile widziane białe lub czarne majtki typu szorty do zdjęć z gołym brzuszkiem (jeśli takie będziecie chcieli). Jeśli przyszła mama ma  stroje w jakich się  dobrze czuje i chce w nich zdjęcia proszę jak najbardziej zabrać je na sesję. Jeśli na sesji ma być również rodzeństwo proszę o przygotowanie również białej koszulki, sukienki oraz czarnego t-shirta abyśmy mogli uzyskać spójne ładne zdjęcia. Buty taty najlepiej pasujące do stroju (unikamy jaskrawych sportowych butów). Suknie do sesji są zwykle b długie i zasłaniają buty warto jednak zadbać aby były one wygodne i najlepiej na płaskim obcasie - baletki, sandały). W studio i na dworze jeśli pogoda na to pozwala możemy wykonać część ujęć na boso.


O czym jeszcze należy pamiętać decydując się na sesje w plenerze?

Klient decydując się na sesję w plenerze powinien pamiętać o zabezpieczeniu się np. przed kleszczami, komarami czy słońcem. Prosimy pamiętać też o odpowiednim obuwiu.


Jak wygląda wybór zdjęć z sesji? 


Po zakończonej sesji wysyłam do Państwa link z hasłem gdzie znajdą Państwo najlepsze ujęcia z sesji i spośród nich wybieracie interesująca ilość Was zdjęć. Po dokładnej obróbce możecie pobrać je przez galerię internetową. Nie przekazuję nieobrobionych zdjęć. 


Kiedy następuje płatność za usługę?


Zapłata za usługę następuje w momencie, kiedy fotograf informuje klienta o tym, że jego zdjęcia są gotowe do odbioru. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności fotograf wysyła zdjęcia w wersji cyfrowej przez galerię z hasłem, a odbitki pozostawia do odbioru osobistego lub wysyła paczkomatem ( w zależności od ustaleń z klientem)


Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia?

Najczęściej jest to czas ok 2-3 tygodni od wyboru przez klienta zdjęć do obróbki.