Sesje noworodkowe Sesje dziecięce Sesje ciążowe Fotograf Łódź: SESJA RODZINNA INFORMACJE

SESJA RODZINNA INFORMACJE

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Gdzie odbywa się sesja?

Sesje odbywają się w naszym studio fotograficznym w Łodzi lub w plenerze.

Jak długo trwa sesja?

Czas trwania to zazwyczaj 1H.

Ile stylizacji obejmuje sesja  studyjna?

Zwykle są to 3 stylizacje na 3 tłach fotograficznych.

Czy są dostępne suknie do sesji?

Dysponujemy sukniami do sesji - zestaw Mama Córka ( o rozmiary należy pytać w mailu)

Jak się przygotować i ubrać do zdjęć ?


Prosimy o przygotowanie dla rodziny dwóch spójnych stylizacji - jedna może być np. złożona z białych gładkich t-shirtów i jeansów, druga z jakimś wspólnym elementem kolorystycznym (nie musi być koniecznie gładka wersja, choć obowiązuje zasada że im mniej wzorów tym lepiej). Mamusie poprosimy o delikatny makijaż i rozpuszczone włosy jeśli są długie i dobrze się czujecie w takiej fryzurze. Bielizna cielista lub biała. Buty najlepiej pasujące do stroju (unikamy jaskrawych sportowych butów). Suknie do sesji są zwykle b długie i zasłaniają buty warto jednak zadbać aby były one wygodne i najlepiej na płaskim obcasie - baletki, sandały). W studio i na dworze jeśli pogoda na to pozwala możemy wykonać część ujęć na boso. Inspiracje poniżej:
 
O czym jeszcze należy pamiętać decydując się na sesje w plenerze?


Klient decydując się na sesję w plenerze powinien pamiętać o zabezpieczeniu się np. przed kleszczami, komarami czy słońcem. Prosimy pamiętać też o odpowiednim obuwiu.

Jak wygląda wybór zdjęć z sesji? 

Po zakończonej sesji wysyłam do Państwa link z hasłem gdzie znajdą Państwo najlepsze ujęcia z sesji i spośród nich wybieracie interesująca ilość Was zdjęć. Po dokładnej obróbce możecie pobrać je przez galerię internetową. Nie przekazuję nieobrobionych zdjęć. 

Kiedy następuje płatność za usługę?


Zapłata za usługę następuje w momencie, kiedy fotograf informuje klienta o tym, że jego zdjęcia są gotowe do odbioru. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności fotograf wysyła zdjęcia w wersji cyfrowej przez galerię z hasłem, a odbitki pozostawia do odbioru osobistego lub wysyła paczkomatem ( w zależności od ustaleń z klientem)

Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia?

Najczęściej jest to czas ok 2-3 tygodni od wyboru przez klienta zdjęć do obróbki.